ul. 18 Stycznia 36D/21
+48 669 038 893 E-mail
/ 5 maja 2024

Błędy których musisz unikać, aby ROZLICZENIE CZASU PRACY KIEROWCÓW było POPRAWNE w 2024 roku

ROZLICZANIE CZASU PRACY KIEROWCÓW DORADCA ADR I RID KURS ADR

ROZLICZANIE CZASU PRACY KIEROWCÓW BRODNICA
KURS ADR BRODNICA
DORADCA ADR BRODNICA

NIE MYLI SIĘ ten, kto nic nie robi. Błędy są naturalne, zdarzają się, ale… wyłapane w porę mogą pozwolić zaoszczędzić nam sporo nerwów, czasu, pieniędzy i innych dotkliwych konsekwencji, które mogą się przydarzyć, gdy dokumenty będą podlegały kontroli. Warto zawczasu przyjrzeć się potencjalnym błędom i sprawdzić, czy właśnie przypadkiem, nie pojawiły się one w naszym przedsiębiorstwie.

Nasze bogate doświadczenie we współpracy z dziesiątkami firm transportowych w całej Polsce, pozwala nam wychwycić wszystkie najpopularniejsze błędy i niedociągnięcia. Wiemy, które elementy są najbardziej newralgiczne, gdzie najczęściej następuje pomyłka, z czego wynika i jak można rozwiązać występujący problem. To cenna wiedza, bo konsekwencje mogą być nie tylko kosztowne, ale i bolesne w skutkach…

Dlatego właśnie przygotowaliśmy PIGUŁKĘ  błędów, które najczęściej występują w naszych rodzimych przedsiębiorstwach transportowych. Przejrzyj je i sprawdź, czy nie występują także w Twojej codziennej rzeczywistości.

Zapraszamy  do obserwowania wpisów w kolejnych dniach, a dziś ODPOCZYWAJCIE !!!

DRIVE- TIME Małgorzata Jasińska  669-038-893

 

#rozliczanie czasu pracy kierowców Brodnica, #kurs ADR Brodnica , #Doradca ADR i RID Brodnica

Author:

Leave A Comment